Turizmo parodos ADVENTUR 2024 aidai

Sausio 25-28 dienomis Vilniuje vyko tradicinė tarptautinė aktyvaus laisvalaikio ir turizmo paroda Adventur 2024, kurioje Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centras dalyvavo kartu su kitais Suvalkijos apskrityje dirbančiais turizmo informacijos centrais: Vilkaviškio, Marijampolės, Šakių ir Kalvarijos.

Šiais metais parodos tema buvo menas patirti. Išmaniai ir kūrybiškai parodos dalyviai kvietė lankytojus pažinti savo siūlomas vietoves bei pramogas. Bendras Suvalkijos regiono stendas pasitiko svečius kvietimu “Sutikime ateities Suvalkijoje” ir pasipuošė šiais laikais itin populiariu būdu – pasitelkdamas dirbtinio intelekto resursus: visų regiono turizmo centrų sumanymus dirbtinis intelektas apjungė ir populiarius kiekvieno krašto objektus pateikė per savo prizmę. Taip mūsų stendo vizuale atsirado penkios salos, talpinančios simboliškai sugeneruotus pastatus bei kiekvieno krašto simbolius.

Per keturias parodos dienas Kazlų Rūdos TVIC stalelį aplankė daugybė lankytojų ir susipažino su turizmo galimybėmis mūsų savivaldybėje. Visus traukė mūsų krašto gamtos objektai, išskirtinės veiklos, sodybos ir tradiciniai renginiai. Dėkojame prie mūsų per šias dienas prisijungusiems kraštiečiams, aplankiusiems, palaikiusiems, dainas dovanojusiems.