Paslaptinga edukacija „Mano rudens žvilgsnis“

Lapkričio 19 d. Višakio Rūdoje, o 26 d. Kazlų Rūdos turizmo verslo informacijos centre vyko Jolantos Vizbaras paslaptinga edukacija moterims  „Mano rudens žvilgsnis“.  Ši edukacija išsiskiria savo unikalumu, tai yra tam tikras patyrimas, kuomet formalumams vietos nėra. Susirinkusios dalyvės iš pradžių susipažino ir pabendravo prie arbatos puodelio – tai sukūrė ypatingai jaukią bei ramią atmosferą.

Edukacijos metu, skambant muzikai, Jolanta paragino atsipalaiduoti skaitydama žavingas eiles. Po to dalyvėms buvo išdalinti veidrodžiai ir paprašyta pažvelgti į save ir suprasti bei pamatyti savo žvilgsnį. Vėliau iš įvairiausių spalvų medžiaginių skiautelių dalyvės gaminosi seges. Kruopščiai derinant spalvas ir dekoruojant ją kitais elementais visos moterys pasigamino po puikų aksesuarą.

Visos edukacijos metu buvo jaučiamas susikaupimas, susidomėjimas, vyravo tik pačios geriausios emocijos, kurios yra tapusios Jolantos veiklos stimulu. Moteris prisipažįsta, kad jai itin daug reiškia užmegzti ryšį su aplinka bei atrasti betarpiškumą organizuojant edukacijas. Menai ją lydėjo nuo pat vaikystės, o idėja sukurti tokį užsiėmimą kilo iš noro skatinti moterų išskirtinumą, ugdyti pasitikėjimą savimi, estetiškumo pajutimą ir svarbiausia, šiame nuolat skubančiame pasaulyje, skirti laiko sau.

Šis užsiėmimas yra vienas iš keturių ciklų edukacijos pagal metų laikus. Jolanta ateityje planuoja organizuoti dar daugiau teminių bei patyriminių edukacijų, surengti parodą „Mano keturi pasauliai“. Susidomėjusiems tokio pobūdžio veiklomis, svarbu žinoti, kad nėra būtina domėtis menu ar turėti polinkį tam. Tai yra gera proga turiningai praleisti laiką – susipažinti su naujais žmonėmis, pabendrauti, išmokti kažką naują. Svarbiausia, jog kiekvienas išsineš tam tikrą potyrį, jausmą, vidinę ramybę bei šilumą, kuri tvyro visos edukacijos metu.