Neišdildomų įspūdžių savaitė Ąžuolų Viloje

Vasara įsibėgėja, o jos metu tėveliai dažnai ieško stovyklų savo vaikams. Šiemet Kazlų Rūdos savivaldybėje neišdildomų įspūdžių savaitė laukia Ąžuolų Viloje. Ąžuolų Būdoje įsikūręs šeimos ūkis, kviečia 5-10 m. vaikus į dienos stovyklą, kuri vyks liepos 17-21 d. Pakalbinome ūkio šeimininkę Eglę, kad daugiau sužinotume apie šią dienos stovyklą.

Egle, dienos stovykla vaikams, kaip kilo ši idėja?

Ši idėja gyveno manyje jau nuo labai seniai, tačiau pačiai vienai apsiimti tokią atsakomybę atrodė, jog yra misija neįmanoma, tad laikiausi nuostatos, jog stovykla bus tada, kai atrasiu kolegę, su kuria galėčiau eiti ir per ugnį, ir per vandenį. Kai su Irma kalbėdamos apie galimą stovyklą visiškai pildėme viena kitą idėjomis – tapo aišku, kad ji ir yra toji kolegė.

Kas sudaro stovyklos komandą?

Iš pirmo žvilgsnio, galima susidaryti įspūdį, jog esame tik dviese: aš ir mylimiausia darželio auklėtoja Irma (bent jau mano abiems vaikams ), bet iš tikrųjų, tai ir virėjos, kurios tieks sveiką ir subalansuotą maistą, ir visa komanda ūkio gyvūnų, kurių svarba negali būti ignoruojama.

Ką vaikai galės pamatyti, sužinoti ir išmokti stovyklos metu?

Kadangi stovykla vyksta ūkyje, tai viskas ir suksis apie gyvūnus, jų priežiūrą, draugystę su gamta. Didelis dėmesys bus skiriamas žirgų pažinimui, savo pačių pojūčiams bei įvairioms lavinamosioms veikloms.

Kur kreiptis norint registruotis į stovyklą ir ką turėtų žinoti jaunieji stovyklautojai ir jų tėveliai?

Registracija vykdoma Ąžuolų Vilos Facebook puslapyje asmenine žinute, ten pat galite rasti ir stovyklos programą.

Taigi, nuotykių ieškantiems ir gyvūnus mylintiems ši stovykla kaip tik. Suskubkite registruotis!