Naujas unikalus ypatingų retų KRISTALŲ PARKAS Višakio Rūdos miškuose

🎉N A U J I E N A! Turime Jums nuostabių žinių – dar vieną magišką traukos vietą mūsų savivaldybėje. Višakio Rūdos miškų apsuptyje, Aušros ir Arvydo sodyboje pradėjo veikti ypatingų retų KRISTALŲ PARKAS, kurį įkūrė nuoširdūs ir darbštūs sodybos šeimininkai.
🌿Daugiau nei dvidešimt metų savo rankomis ir savo energija kūrė nuostabių augalų erdvę, į kurią pasiruošę priimti šiltus ir gerus žmones nuoširdiems pasibuvimams – tiek pavienius lankytojus, tiek grupes visais metų laikais.
🌱Su meile šeimininkai supažindins su ilgai kaupta mineralų kolekcija ir jų pasauliu, papasakos apie stebuklingas kristalų galias, o malonus atsiskyrimas prie sakralios Ametisto Arkos – švento akmens, paliks gilius prisiminimus.
🌿Svečiai jaukioje pavėsinėje, besigėrėdami židinio ugnimi, vaišinsis lauko žolynų arbatomis ir galės ne tik prasitestuoti tinkamus kristalus, bet ir susipažinti su Aušros parašytomis knygomis. Ji yra holistinės terapijos praktikė, dvasinės kultūros, gyvenimo būdo etikos, filosofijos, aiškiaregystės kelio vedlė daugiau nei dvidešimt metų ir jaučia subtiliausias žmogaus ir kristalų energijas, todėl sodyboje galite kreiptis individualios pagalbos, konsultacijos, iškilus gyvenimiškiems sunkumams ar sudalyvauti užsiregistravus žinute gongų, kristalų lietaus ir tibetietiškų dubenėlių garsų meditacijoje, kurios vyksta kiekvieną antradienį.
🌱Sodybos šeimininkas Arvydas – profesionalus dailininkas, tatuiruočių meistras, jis supažindina su kūno puošybos menu – tatuiruotėmis, o norinčius palipdyti iš molio, pamokys pasigaminti amuletus.
🌿Šeimininkai gali suorganizuoti romantiškus vakarus dviem ar grupėms jaukioje kristalų oazėje lauko pavėsinėje prie židinio.
🌱Norintys pasisvečiuoti ir pailsėti visą dieną, taip pat yra laukiami.
🌿Mėgstantys iškylauti su dviračiais, sodybą gali pasiekti nuostabiu miško dviračiu taku nuo Kazlų Rūdos geležinkelio stoties.
🌱Priimame nakvynei palapinėje. Ilgi vakarojimai prie laužo ar židinio paliks malonius prisiminimus apie šią sodybą, nes aura jos yra ypatinga, o sapnai pranašiški.
🌿Šeimininkai savo sodyboje praveda edukacijas pagal pasirinktą temą:
📍Kristalų terapija.
📍Meditacija gongų, kristalų lietaus ir tibetietiškų dubenėlių garsuose.
📍Pokalbiais apie Žmogaus vidines dvasines galimybes.
📍Dvasinio augimo tema rašančios, Aušros knygų ir tapytų paveikslų pristatymas.
📍Pažintis su tatuiruočių menu, magiškomis jų reikšmėmis, kūno puošybos tradicijomis.
📍Amuletų lipdymas iš molio.
🌱Apsilankymas sodyboje, trunkantis dvi valandas, dalyvaujant užsiėmimuose, pagal pasirinktą temą, kaina žmogui – penkiolika eurų. Žmones galime priimti šeimomis, grupėmis, individualiai. Individualių užsiėmimų laikas ir kaina sutartinė. Yra galimybė nakvynei palapinėse.
Apie apsilankymą pranešti tel. +370 698 06066.
Adresas: Smilgų g. 8, Judrarūdės km. Kazlų Rūdos sav.