Kontaktų mugė – puikus būdas susipažinti

Birželio 9 dieną, Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centre prašurmuliavo pirmoji centro organizuota kontaktų mugė. Į šią mugę gausiai sugūžėjo Kazlų Rūdos savivaldybės turizmo ir kitų paslaugų teikėjai.

Į centrą visi sugūžėjo linksmai nusiteikę ir nuklojo mūsų mažą stalą įvairiausiomis vaišėmis. Renginys susidėjo iš kelių dalių. Trumpų prisistatymų metu paslaugų teikėjai pristatė savo teikiamas paslaugas ir  lūkesčius. Antrosios dalies metu keletas paslaugų teikėjų savo paslaugas pristatė išsamiau, VšĮ „Laimės namai“ parodė mums trumpą filmuką, kuriame pristatė ne tik savo veiklas bet ir gyvenimo būdą bei filosofiją. Jolanta įkūrusi „Bartininkų stopuką“ pristatė savo keptas duonas. Rūta, kurį nuomuoja mažą nameliuką prie Novaraisčio pristatė žolelių bei vaistažolių arbatas. Irma iš „Kokoko ūkio“ pristatė savo kuriamus desertus, kurie yra be gyvulinės kilmės ingridientų, glitimo.

Po pristatymų visi dalyviai ragavo paruoštas vaišes, mėgavosi žolelių arbata, šnekučiavosi, dalinosi idėjomis, planais.

Tikimės, kad ši kontaktų mugė buvo naudinga renginio dalyviams ir mes greitai galėsime vėl susitikti jau gausesniame būryje.