Socialinio verslo galimybės

Socialinio verslo galimybės plėtojant turizmą Kazlų Rūdos savivaldybėje

Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centras 2022 m. įgyvendino vietos projektą „Socialinio verslo galimybės plėtojant turizmą Kazlų Rūdos savivaldybėje“  KAZL-LEADER-1C-M-12-2-2022.

Įgyvendinant projektą buvo organizuojami mokymai, kurių metu Kazlų Rūdos savivaldybės turizmo paslaugų teikėjams bei vietos NVO buvo pristatytos socialinio verslo galimybės.

Siekiant didinti projekto dalyvių žinias ir kompetencijas mokymų metu dalyviai buvo supažindinami su teisės aktais reguliuojančiais turizmo paslaugų tiekėjų veiklą. Dalyviams taip pat buvo pristatomos socialinio verslo veiklos viešinimo organizavimo galimybės, bei suorganizuoti mokymai apie internetines rezervacijų sistemas, jų privalumus ir trūkumus.

Projekto dalyviai sudalyvavo kontaktų mugėje ir pristatant vietos išteklių panaudojimo galimybes seminare „Miško restoranas“. Šiame seminare dalyviams buvo pristatomos vietos išteklių bei gamtinio pranašumo panaudojimo galimybės teikiant turizmo paslaugas.

Pažintiniame seminare „Gerosios praktikos mainai vystant socialines veiklas kaimo turizmo sodybose“ projekto dalyviai turėjo galimybę apsilankyti sodyboje „Atokampis“ ir pasisemti naujų idėjų verslui, pasidalinti patirtimis.

Projektui skirtos lėšos: 6.865,60 Eur