VšĮ Stiklo namai edukacija

Apie vietą

Profesionali stiklo menininkė Sandra Atkočiūtė jau 15 metų užsiima nuostabia kūrybine veikla, kuri traukia į Kazlų Rūdą lankytojus ne tik iš Lietuvos bet ir iš užsienio šalių.

Vizito metu svečiai ir lankytojai, turės unikalią galimybę prisiliesti prie stiklo apdirbimo technologijų, pamatyti meno kūrinio formavimo procesą ir asmeniškai sudalyvauti „Džiaugsmingo meno laboratorijoje“. Padedant studijos įkūrėjos, stiklo amatu susidomėjęs asmuo patirs kūrybinį džiaugsmą ir atradimo laimę dalyvaujant edukacijoje, kurios metu jie turės galimybę rinktis iš keletą kūrybinių temų pagal pateiktus pavyzdžius ir trumpą jų aptarimą.

Kuriant meno kurinius bus naudojamos profesionalios medžiagos ir įrankiai, tad sukurti kuriniai turės išliekamąją vertę ir galės būti panaudoti namų interjere.

Kūrybinis užsiėmimas trunka nuo 1-1,5 val., o jo metu sukurti kūriniai atitenka jų kūrėjams. Vykstant kūrybiniam procesui stiklo menininkė dalinasi su edukacijos dalyviais įvairiomis istorijomis ir įvykiais iš meno pasaulio, paaiškina medžiagų komponavimo ypatumus ir pataria kaip geriausiai pabaigti kūrinį.

Galerija

Kontaktai

Parašykite mums

Kur apsistoti?