Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Pavasario maudynės girioj, pirty ir garsuose sodyboje SAMANOJUS

13 balandžio @ 12:00 - 20:00

MAUDYNĖS 🌿
I dalis – miško maudynės su Eva Guobe
pradžia 12 val.
Eva pakvies pajusti aplinką visais 5 (o gal net 6!) pojūčiais. Pavasarį. Ir dar miške. Panardinti regą, klausą, uoslę, skonį, lytėjimą ir net 6-tą jausmą miško aplinkoje. Tai gali būti miško patyrimas, kokio nesame turėję. Miško maudynės pavasarį yra tikra atgaiva ir kūnui, ir sielai.
Tai vienas iš gamtos terapijos būdų – tai sąmoningas buvimas gamtoje. Miškas yra laikomas terapeutu, o gidas – durininku, ketinančiu atverti vartelius, o gal net didelius vartus į gamtos pajautimo gylį.
Eva Guobė – miško maudynių gidė, baigusi studijas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto LSMU studijose “Gamtos ir miško terapija bei poveikis sveikatai”. Nuoširdžiai domisi miško nematomais saitais, stebinančiais faktais apie medžių gyvenimą ir galimybes, domisi moksliniais tyrimais, kokį poveikį gamta arba gamtos deficitas daro mūsų organizmui. Aktyviai rūpinasi į gamtosaugos tema. Yra trijų vaikų mama, savo šeimos laisvalaikį organizuojanti gamtoje ir su gamtos vaišėm. Miško maudynių dalyvius kvies pažiūrėti, ką užaugino pats miškas ir paragauti, ar pavyko pagaminti kažką skanaus.
Registracija į miško maudynes: gera@tenkurgera.lt, renkamės 11.45 val. šalia Samanojaus pirtelės. Registracija iki 12 žmonių. Kaina 20 eur.
II dalis – pirties maudynės su Asta Bučiene
pradžia 15.30 val.
Jūsų lauks kvapnūs augalai, kūno prausimas, švelnūs vantelių šiurenimai, pasivanojimas
🌿 pirmas garas, kvapnus ir lengvas
🌿 kūno šveitimas druskos šveitikliu
🌿 pasivanojimas beržo vantomis
🌿 ramus pogulis priepirtyje
Pirtelei pasiruoškite – kojines, chalatą, kepurę, rankšluostį, pirties drabužį – sijoną ar skraistę.
Užkandžiai – lengvi. Vaišinsiu žolelių arbata, vandeniu su citrina bei šeimininko Mindaugo iškepta duonele ir šeimininkės Aurėjos paruoštu žaliuoju sviestu.
Registracija į pirties ritualą: gera@tenkurgera.lt
Registracija iki 8 žmonių. Kaina 45 eur.
III dalis – garsų kelionė su Mindaugu
Po pirtelės pirties šeimininkas kvies į garsų kelionę. Jos trukmė 60 min. Pradžia apie 18.30 val. Paklotukai ir užklotukai yra vietoje. Kaina 10 eur.
🌿
REGISTRACIJA: rašykite laišką į gera@tenkurgera.lt ir nurodykite vardą, pavardę ir kontaktinį tel. numerį. Tuomet gausite patvirtinimo laišką su duomenimis avanso apmokėjimui. Vieta pirtelėje rezervuojama tik po avanso pervedimo. Avansas 20 €. Jei apmokėsite ir nedalyvausite, avansas negrąžinamas.
!!! Galite dalyvauti tik vienoje dalyje arba visos dienos renginiuose.
Pirtelėje yra visi virtuvės reikmenys, nesivežame vienkartinių indų, šampūnų, dušo želė, nesikvėpiname prieš renginį. Rekomenduoju nedaryti depiliacijos 2 dienas iki pirties. Nesitepkite prieš pirtį veido aliejais.
iki šilto!
Eva, Asta ir Mindaugas
gera@tenkurgera.lt
+370-685-76859

Details

Date:
13 balandžio
Time:
12:00 - 20:00
Event Category:
Website:
https://fb.me/e/50QYl0gfc

Organizer

Samanojus
Phone
+37068785597
Email
samanojus@gmail.com
View Organizer Website

Venue

Samanojus
Garankščių k. 4 A Kazlų Rūdos sav. LT-69386 Lietuva + Google Map
Phone
+37068785597
View Venue Website

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *