Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kūrybinės-patyriminės dirbtuvės „Mano pavasario svajonė”

19 gegužės @ 12:00

Kūrybinės-patyriminės dirbtuvės „Mano Pavasario Svajonė” yra dalis ciklo „Mano 4 Pasauliai”, kurių metu pačios moterys bando atskleisti savo unikalius pasaulius per žvilgsnį, jausmus, svajones ir muziką.
Šiame šiandienos skubančiame pasaulyje su visomis mus lydinčiomis atsakomybėmis, moterys dažnai užmiršta ir praranda savo tikrosios ugningos moters-deivės vaidmenį. Todėl šių dirbtuvių metu dalyvės skatinamos skirti laiko sau, sulėtėti, pažvelgti į save, įsiklausyti į savo širdį ir išgirsti save. Per įvairias patyrimines praktikas, naudojamas dirbtuvėse, skatinama išlaisvinti savo vaizduotę, kiekvieno mūsų viduje gyvenantį kūrėją ir per kūrybinį procesą pažinti skirtingus savo pasaulius.
Kadangi pavasaris yra visų laukiamas atsinaujinimo, gyvybės, šviesos ir spalvų laikas, „Mano Pavasario Svajonė” susitikimą lydės daug ryškių spalvų. Pradžioje aplankysime save vaikystėje, pakalbinsime tą mažą besišypsančią mergytę su didelėmis svajonėmis, tuomet pastudijuosime spalvų poveikį mūsų nuotaikoms ir užsuksime aplankyt spalvotą savo vidaus energetinį pasaulį-čakras. Nurimus, nuspalvinus savo vidų ir subalansavus savo energetinius centrus, vizualizuosime ir ant drobės tapysime savo Pavasario Svajonę-kuri pas kiekvieną skirtinga ir tik mums pačioms žinoma…
Nereikia jokios meninės patirties- kiekvienas iš mūsų esame kūrėjas!
Trukmė 3-4 val.
20 eu ( ankstesnėse ciklo dirbtuvėse dalyvavusioms dalyvėms 15 eu )
Užsiėmimas vyks mažoje grupėje, būtina registracija:
https://docs.google.com/…/1hfM7nzImp7CLaYknh3IPGE7…/edit
+370 659 77257 arba asmenine žinute – Jolanta
Pažinkite bei atskleiskite savo vidinius pasaulius- jie unikalūs ir nuostabūs !
Lauksiu mūsų susitikimo,
Jolanta ❤

Details

Date:
19 gegužės
Time:
12:00
Website:
https://www.facebook.com/events/412113295009404/

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *