Būdelei – vieneri!

Kažkada pro šalį važiuojant pamatytas skelbimas ,,PARDUODAMA“ ant nediduko pastato sienos Ąžuolų Būdoje nulėmė kauniečio Andriaus Aleknavičiaus likimą. Juokais su drauge išvystyta galimos naujos maitinimo vietos tema virto į netikėtai įdomią kelionę, o jau atidaryta BŪDELĖ šią savaitę švenčia vienerių metų sukaktį.

Kokie gi buvo tie pirmieji BŪDELĖS metai?

Metai buvo ir sunkūs, ir geri, bet iš esmės – smagūs. Sunkumų pasitaikė įvairių, bet smagiausia ir netikėta buvo tai, kad už didmiesčio pavažiavus vos 30 minučių galima rasti tokią stiprią bendruomenę. Žmonės ne tik lankosi pas mus dėl maisto, bet ir visada, mielai mus priėmę į savo ypatingą ratą, pagelbėja, kai reikia. O mes lygiai taip pat stengiamės jiems duoti – kokybiško maisto, draugystės, bendrystės. Džiaugiuosi, kad net ir reklamos čia daug neprireikė, iš lūpų į lūpas keliauja rekomendacijos ir lankytojų mums tikrai netrūksta.

Kokie artimiausi ateities planai?

Šiuo metu vyksta paruošiamieji statybų darbai – plėsime erdvę, kad galėtume sutalpinti dar daugiau žmonių. Kol kas turime tris staliukus viduje ir jų trūkumas tikrai juntamas skirtingų sezonų metu, todėl netrukus Būdelės kieme atsiras didelis stiklinis pastatas su šešiasdešimt sėdimų vietų ir leis priimti daugiau žmonių ištisus metus. Pažadame, kad čia visus trauks ne tik maistas, bet ir ypatingai jauki aplinka bei smagios veiklos. Norime dar labiau pabrėžti, kad viską darome dėl žmonių, jog esame dėkingi jiems už palaikymą ir tikėjimą. Stengiamės, kad jiems pas mus būtų gera, miela ir smagu. Nors plečiame maisto kultūrą, pirmiausia siekiame atsižvelgti į žmones, todėl kokybė ir tarpusavio ryšys mums ypatingai svarbus.

Iš tikrųjų kalbos apie itin komunikabilų Būdelės šeimininką pasklido po visą savivaldybę. Ar artimesnį kontaktą su žmonėmis renkatės sąmoningai?

Man bendravimas su klientais yra labai svarbus, esu dėkingas kiekvienam, kuris pasirenka mūsų vietą savo uždirbtoms pajamoms išleisti. Žmonės pas mus turi jaustis gerai,  todėl visi stengiamės, kad jiems pas mus būtų jauku ir gera. Aš pats asmeniškai atsimenu visus, kurie užsuka pas mus pavalgyti. Mano nuomone, artimas ryšys ir šiltas bendravimas yra tiesiog būtinas.

Gegužės 20 dieną organizuojate BŪDELĖS gimtadienio šventę. Kas laukia gimtadienio svečių?

Pasakysiu paprastai – rengiame tikrą kaimo balių. Užstalės, suolai, scena, Hiperbolės dainos, DJ Andree, o transportu namo pasirūpins Kazlų Rūdos sporto centras. Bus maisto, šokių ir pačios geriausios nuotaikos, juk gimtadienis iš tikrųjų ne tik mūsų, bet ir visų lankytojų.

Ko palinkėtumėte sau ir BŪDELEI gimtadienio proga?

Judėti į priekį, nesustoti ir nepamiršti, kad sukūrėme kažką unikalaus bei turime tikrai ypatingą vietą, kurioje norisi kurti ir toliau.

Sveikiname BŪDELĘ su pirmuoju gimtadieniu ir linkime visiems smagios šventės jau šį šeštadienį, gegužės 20 d.!