fbpx

Ką nuveikti Kazlų Rūdoje?

Kazlų Rūdos krašto muziejinė ekspozicija

Kazlų Rūdos krašto muziejinė ekspozicija, įsikūrusi turizmo ir verslo informacijos centre, duris lankytojams atvėrė 2022 m. spalio 20 dieną. Moderni ir interaktyvi ekspocizija apima pagrindines Kazlų Rūdos savivaldybės temas – miesto legendą, geležinkelį, medžio pramonę, tarpukarį, partizanų kovas, gamtos grožį, geležies rūdą, bendruomenių savitumą, lankytinus objektus ir įžymius žmones.

Ekspozicijos lankymas yra nemokamas. Rekomenduojama iš anksto susitarti.

Darbo laikas: I-V nuo 9 iki 17 val.

Adresas: Atgimimo g. 5, Kazlų Rūda
Telefonas: +370 694 61999

El. paštas: info@visitkazluruda.lt

Informacinis centras (Miško muziejus Kazlų Rūdoje)

Miško muziejus Kazlų Rūdoje pradėjo veikti nuo 1983 m. miškų urėdijos administraciniame pastate. Muziejuje galima susipažinti su miškų urėdijos istorija, miškininkystės pradmenimis. Čia galite pabandyti pažinti miško augalus ir medžius, susipažinti su medžių kenkėjais ir ligomis, taip pat pamatyti senuosius miškininkų darbo instrumentus.
Muziejuje eksponuojami žvėrių šėryklų maketai, mažieji miško plėšrūnai, žvėrių kaukolės, ragai, medžioklės amunicija, didelę dalį užima dažnesnių vandens ir pelkių bei miško paukščiai.

Adresas: Miškininkų g. 1, Kazlų Rūda
Darbo laikas: I-IV 10.00-17.00, V 10.00-15.00

Telefonas: +370 343 98921, mob. +370 686 22384
El. paštas – kazlu.ruda@vmu.lt

Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklos edukacijos

Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokykla siūlo 4 skirtingas kūrybiškumo edukacijas: spalvingų „emocijų žemėlapių” kūrimas, unikalių atšvaitų bei atvirukų gamyba bei Chna dažais daromos tatuiruotės.

Telefonas: +370 343 95 436

El. paštas: zigaiciomokykla@krmm.lt

Edukacija apie svirplius su TASTIK

Nuostabioji Tastik komanda, Greta ir Vaidas, taip pristato jų siūlomos pramogos turinį:
• Pasakojame bei rodome, kas gi yra naminiai svirpliai.
• Supažindiname su istoriniais faktais.
• Pateikiame platų spektrą įdomybių iš svirplių gyvenimo.
• Stebiname kulinariniais atradimais ir džiuginame skanėstais: nuo džiovintų svirplių iki netikėčiausių skonių patiekalų.

Minimali teikiamų paslaugų kaina: 150 Eur (grupėms iki 10 dalyvių).
Jei dalyvauja daugiau nei 10 žmonių grupė, paslaugų kaina skaičiuojama 15 Eur/asmeniui.

Į šią kainą įskaičiuota: džiovintų svirplių degustacija, saldūs ir pikantiški kepiniai su svirplių miltais (ne mažiau 3 skirtingų rūšių), mūsų dėmesys jums, žinios, pasakojimai, įdomiausi faktai apie svirplius. Susitikimo laikas – iki 2 valandų. Papildomai suteikiame galimybę dalyviams įsigyti produkcijos su ženkliomis nuolaidomis.

Dėl edukacijos rezervacijos Kazlų Rūdos turizmo centre galite rašyti elektroniniu paštu  info@visitkazluruda.lt arba  info@tastik.lt.

VšĮ Stiklo namai edukacija

Profesionali stiklo menininkė Sandra Atkočiūtė jau 15 metų užsiima nuostabia kūrybine veikla, kuri traukia į Kazlų Rūdą lankytojus ne tik iš Lietuvos bet ir iš užsienio šalių.

Vizito metu svečiai ir lankytojai, turės unikalią galimybę prisiliesti prie stiklo apdirbimo technologijų, pamatyti meno kūrinio formavimo procesą ir asmeniškai sudalyvauti „Džiaugsmingo meno laboratorijoje“. Padedant studijos įkūrėjos, stiklo amatu susidomėjęs asmuo patirs kūrybinį džiaugsmą ir atradimo laimę dalyvaujant edukacijoje, kurios metu jie turės galimybę rinktis iš keletą kūrybinių temų pagal pateiktus pavyzdžius ir trumpą jų aptarimą.

Kuriant meno kurinius bus naudojamos profesionalios medžiagos ir įrankiai, tad sukurti kuriniai turės išliekamąją vertę ir galės būti panaudoti namų interjere.

Kūrybinis užsiėmimas trunka nuo 1-1,5 val., o jo metu sukurti kūriniai atitenka jų kūrėjams. Vykstant kūrybiniam procesui stiklo menininkė dalinasi su edukacijos dalyviais įvairiomis istorijomis ir įvykiais iš meno pasaulio, paaiškina medžiagų komponavimo ypatumus ir pataria kaip geriausiai pabaigti kūrinį.

 

Telefonas: +370 689 96215

El. paštas: sandra.atkociute@gmail.com

Facebook: Stiklo namai

Kazlų Rūdos virvių parkas

Kazlų Rūdos STIHL virvių parkas  – pirmasis toks parkas Suvalkijoje ir pirmasis šalyje, įrengtas ne už privačias, o už Europos Sąjungos ir savivaldybės lėšas. Parke įrengtos šešios trasos, – dvi vaikams ir keturios suaugusiems. Jos pažymėtos skirtingomis spalvomis, – mažųjų oranžinė (patiems mažiausiems, nereikalingi apraišai), geltona –  skirta vaikams nuo 5-erių metų, žalia – apšilimui suaugusiems, mėlyna – vidutinio sudėtingumo, raudonoji – sudėtinga ir ilgiausia trasa visame parke, juodoji trasa skirta ekstremalams. Virvių parke iš viso priskaičiuojama 80 rungčių aktyviam laisvalaikiui su šeima ar draugais.

Adresas: S. Daukanto g. 7a, Kazlų Rūda

Telefonas: +370 623 44111

Interneto svetainė: http://www.stihlvirviuparkas.lt/

Facebook: Virvių parkas

Pažintinis miško takas

Šalia parko esanti rekreacinė zona skirta pažintiniam poilsiui, ji pristato miškų urėdiją, atspindi būdingas miško augalijos ir gyvūnijos vertybes, unikalią krašto istoriją. Miško take  yra pažymėti miško maršrutai: „Moksliniai objektai, mokomoji bazė”, „Lankytinos vietos miškų urėdijoje”, „Miškų apsauga”, „Rezistencinė kova”, „Medžio anglies deginimas ir geležies lydymas”, „Miško medžiai”, „Miško žvėrys”, „Grybai. Uogos”, o taip pat informacinės rodyklės, ženklai, apžvalgos aikštelės, pavėsinės, lauko baldai, skulptūros ir kiti pažintinę funkciją turintys rekreacinės įrangos elementai. Tai suteikia galimybę plėtotis pažintiniam turizmui, vykdyti edukacinę – pažintinę veiklą miške. Takas yra atviras visiems bei laukia lankytojų!

 

 

Tako pradžia – Esperanto g. 26, Kazlų Rūda

Paukščių takas

Kviečiame pažinti gamtą ir išgirsti visą „Miško chorą“. Vaikščiodami Kazlų Rūdos miesto parko takeliais galėsite mėgautis gamta, o pakėlę galvas aukštyn išvysite net 10 skirtingų sparnuotųjų parko šeimininkų rūšių namelius – inkilus bei susipažinsite su jais informaciniuose stenduose, kuriuose nuskenavę QR kodą išgirsite ir nuostabius zylių, bukučių, varnėnų ir kitų parko giesmininkų balsus.

 

Parko adresas: Jaunimo g. 7, Kazlų Rūda

Diskogolfo aikštelės miesto parke

Miškingame mūsų miesto parke įrengtos diskgolfo aikštelės, o mūsų sporto centre galima išsinuomoti šiai sporto šakai reikalingą įrangą.

Sporto centro diskgolfo diskų nuomos 1 parai kainos:

1 diskas – 2 eurai

2 diskai – 3 eurai

3 diskai – 5 eurai

5 diskai – 7 eurai

Daugiau informacijos: https://sportocentras.com/

Kazlų Rūdos sporto centras

Be jau minėtų diskgolfo bei virvių parko pramogų, Kazlų Rūdos sporto centras siūlo šias paslaugas:

Nuoma Kazlų I kaimo poilsiavietėje:
Irklenčių nuoma

1 valanda – 4.00 €

2 valandos – 7.00 €
3 valandos – 9.00 €
24 valandos – 12.00 €

3-5 asmenų kompanijai norint paplaukioti irklentėmis darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. galite skambinti numeriu: +370 685 49283

Sėdmaišių nuoma

1 valanda – 2.00 €

2 valandos – 3.00 €
12 valandų – 5.00 €

Žaidimo „Smūginis“ nuoma

1 valanda – 2.00 €

2 valandos – 3.00 €
12 valandų – 5.00 €

Nuoma sporto centre:
Baidarių nuoma

1 baidarės nuoma parai darbo dieną – 4.00 €

1 baidarės nuoma parai savaitgalį – 5.00 €
1 baidarės nuoma savaitgaliui (šeštadienis, sekmadienis) – 9.00 €

3-5 asmenų kompanijai norint paplaukioti baidarėmis darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. galite skambinti numeriu: +370 685 49283

Baidarių transportavimo priekabos nuoma

1 valanda – 5.00 €

3 valandos – 8.00 €
6 valandos – 10.00 €

12 valandų – 12.00 €

24 valandos – 14.00 €

Nuoma miesto parke:
Elektrinių paspirtukų nuoma

1 valanda – 4.00 €

2 valandos – 6.00 €
3 valandos – 9.00 €
24 valandos – 15.00 €

Dviračių nuoma

1 valanda – 3.00 €

Visa diena – 10.00 €

Nuolaidos:

 • 50 % nuolaida neįgaliems asmenims, senjorams.
 • 5 % nuolaida su Kazlųrūdiečio ir Kazlų Rūdos Svečio kortelėmis.

Daugiau informacijos: https://sportocentras.com/

Dalios dirbinių edukacijos

Kazlų Rūdoje įsikūrusi Dalios meno ir amatų parduotuvė kviečia ne tik norinčius įsigyti išskirtinių dirbinių, bet ir užsisakyti specialias edukacijas, kurių metų menininkė dalinasi savo kūrybos paslaptimis.

Telefonas: +370 698 45345

Facebook: Dalios dirbiniai

Dailininko Valentino Grigo dirbtuvės

Kazliškių kaime įsikūręs menininkas Valentinas Grigas džiugina savo darbais jau ne vieną dešimtmetį. Pasakiškos jo dirbtuvės įkurtos čia pat jo sodyboje – sename kluone. Nuostabios auros glėbyje gyvena dešimtys paveikslų. Nors dailininkas mėgsta ramybę, bet ypatingais atvejais atveria sodybos duris ir norintiems pasigrožėti jo kūryba bei sužinoti apie daugiau apie menininką lydinčius procesus bei išgyvenimus.

 

Norėdami išskirtinės ekskursijos Valentino dirbtuvėse, rašykite mums info@visitkazluruda.lt.

Wakefield vandenlenčių parkas

Kviečiame užsukti į Wakesfield
vandenlenčių parką, įsikūrusį Bebruliškėje ir 
azartiškai pasivaržyti rungtyse ant vandens, pasideginti saulėje
ant gultų, pasimėgauti gamta, muzika ir skaniu maistu.
Čia galite išsinuomoti įrangą reikalingą vandenlenčių pramogoms.

Telefonas: +370 652 06191
El. paštas: info@wakefieldcable.lt

Interneto svetainė: http://www.wakefieldcable.lt/

Facebook: Wakefield

 

 

 

Ąžuolų vila

Jaukus ir mažas šeimos ūkis, jo šeimininkai į kaimą „pabėgo” vos prieš keletą metų, bet jau turi būrelį avių, ožkų, ponį, įvairių paukščių, būrį šunų. Sodyba tiesiog spinduliuoja jaukumu ir šiluma. Laukiami svečiai, kurie myli gyvūnus ir nori nevaržomai bendrauti su ūkio augintiniais, organizuojamos fotosesijos bei šventės.

Telefonas: +370 611 76696

Adresas: Mokyklos g. 12, Didžiųjų Zariškių k.

Facebook: Ąžuolų Vila

Baidarių nuoma

Gintarinė sodyba organizuoja plaukimą baidarėmis Šešupe, didelis maršrutų pasirinkimas, gerai praleistas laikas garantuotas! Transportavimas nuo jūsų pasirinktos vietos iki upės ir po plaukimo atgal pagal jūsų pageidavimus. Baidarės ‘Prijon Cruise II’ manevringos ir tiesiog slysta vandeniu. Jos stabilios, lengva įlipti ir išlipti , jose jausitės erdviai ir patogiai, dėl sėdynių kurios veikiau primena fotelį. Pagamintos mėgautis vandens turizmu upėmis ir ežerais!

Kainos :

Baidarės nuoma 30Eur 

+Transportavimo išlaidos (kuras)  

Į kainą liemenių nuoma įskaičiuota.

Telfonas: +370 640 44942

El. paštas: gintarinesodyba@gmail.com

Interneto svetainė: www.gintarinesodyba.com

Facebook: Gintarinė sodyba

 

Irklenčių nuoma

Irklenčių nuoma Kazlų Rūdoje!
Irklentes galima vežtis į norimą vandens telkinį. Taip pat galimas pristatymas prie Kazlų kaimo tvenkinio ar Jūrės tvenkinio. 

Kainos:

1 val. – 12 Eur,

2val. – 20 Eur,

1 diena – 30 Eur,

1 para – 40 Eur,

savaitgalis (dvi dienos) – 50 Eur.

Pridedamos ir gelbėjimosi liemenės.

Šiuo metu nuomojamos dvi naujos irklentės, skirtos plaukioti vienam žmogui iki 120 kg, naujos liemenės.

Irklenčių nuomos adresas: Paupio g 2, Kazlų 1 kaimas

Telefonas: +370 684 14242

Facebook: Irklentės Kazlų Rūda 

 

Kaimas namuose

Visiškai natūralus, natūrinis šeimos ūkis. Tiesiog įleidžiami žmonės ir pažindinami su gyvūnais. Ankščiau visi turėjome kaime močiutę, o dabar šis ūkis atlieka visas močiutės pareigas.

Vadovė: Gintarė Juodžbalytė

Telefonas: +370 614 65340

El. paštas: gintare.juodzbalytė@gmail.com

Facebook: Kaimas namuose

Kristiano alpakų ūkis

Kazlų Rūdos savivaldybėje Bartininkų kaime įsikūręs alpakų veislynas kviečia apsilankyti! Apsilankymo metu, gamtos apsuptyje atsipūsite nuo kasdienio skubėjimo, paliesite švelnią alpakų vilną ir sužinosite iš kur kilo ir kaip į Lietuvą atvyko pirmosios alpakos. Taip pat galėsite pabendrauti su šiais gyvūnais, juos paliesti, paglostyti, pamaitinti iš rankų. Galėsite pavedžioti alpakas su pavadėliu ir, žinoma, įsiamžinti su šiais smagiais gyvūnais! Po nuotaikingos pažinties su alpakomis tikrai turėsite daug nuostabiu prisiminimu ir nuotrauku. Smagi diena su šeima ir linksmi prisiminimai tiek tėvams, tiek vaikams – garantuoti!

Adresas: Smėlio g. 7, Bartininkų k., Kazlų Rūdos savivaldybė
Telefonas: +370 636 55487

Facebook: Kristano alpakos

Bagotosios pelėdos

Šaunieji Bagotosios gyventojai jau kurį laiką puoselėja gražią tradiciją – savo kiemus, tvoras, keliukus puošia pelėdų skulptūromis. Šiuos smagius simbolius pamėgo ir keliautojai bei Bagotosios lankytojai, todėl jiems bendruomenė sugalvojo žaidimą – pelėdų medžioklę. O „medžioti” reikia akimis arba telefono kamera, pagal pateiktą žemėlapį surasti visas Bagotosios pelėdas (jų jau beveik 30!). Žemėlapį galite parsisiųsti mūsų svetainės skiltyje „Maršrutai”. Smagios „medžioklės”!

Šeimos ūkis "Daržo bitės"

Ūkis „Daržo bitės“ įsikūręs laukų viduryje, kur ištisus metus pučia Šiaurės pietų (taip taip, čia neįsivėlė klaida!) vėjai, tolumoje ganosi stirnos, aptvare netyla avių balsai,  ant laužo verdama kvapnių žolelių arbatą ar troškinys,  o vakarais palydima saulė.

Nuo kovo mėnesio visi kviečiami aplankyti, paglostyti, pamaitinti avis ir ėriukus, apžiūrėti kaip atrodo nukirpta, išplauta, iškaršta vilna, pasimatuoti vilnones kojines (na ar tikrai jos kanda?!). Kartu gaminsite popierines avytes, kad į namus negrįžtumėte tuščiomis.

 

Gegužės – birželio mėnesiais visas dėmesys bus skirtas daržo puošmenai Smidrui. Susipažinsite, skinsite ir ragausite!

 

Spalis ir lapkritis – Moliūgų dienos. Žaisite, piešite ant moliūgų, skaptuosite, fotografuositės. Garantuojame, kad namo neišvyksite tuščiais pilvais ir bagažinėmis.

Jei važiuosite pro Bagotąją – užsukite! Būsite pavaišinti arbata, vėjas išpūs visas pasišiaušusias mintis, o kaimo tyla ir ramybė pripildys širdį supratimo, kad visko mums užtenka, viską mes jau turime, telieka mėgautis akimirka.

 

Adresas: Rytų g. 1, Bagotosios k. Kazlų Rūdos sav.

Telefonas: +370 680 43256

Facebook: Daržo bitės

 

Bagota Ciba

Mobilus ūkis – tai pirmasis toks ūkis Lietuvoje, kurio metu gyvūnai pasiruošę kelionei ir gali atvykti pas jus! Susipažinsite, maitinsite, glostysite, šukuosite ir linksmai leisite laiką su Bagotos cibos mažiausiomis ožkytėmis. Taip pat esate kviečiami įsiamžinti su draugiškomis ožkomis, ūkyje galite organizuoti fotografijos užsiėmimus ir praktinius mokymus.

Bagota Ciba komanda tiki, kad patirta akimirka prisiglaudus prie ožkos – išliks ilgai.

Adresas: Kazlų Rūdos sav. Girnupių k. 

Telefonas: +370 695 25151

El. paštas.: bagotaciba@gmail.com

Facebook: Bagota Ciba

 

Kristalų parkas Aušros ir Arvydo sodyboje

Daugiau nei dvidešimt metų savo rankomis ir savo energija šeimininkai kūrė nuostabių augalų erdvę, į kurią pasiruošę priimti šiltus ir gerus žmones nuoširdiems pasibuvimams – tiek pavienius lankytojus, tiek grupes visais metų laikais.

Šeimininkai savo sodyboje praveda edukacijas pagal pasirinktą temą:

 • Kristalų terapija.
 • Meditacija gongų, kristalų lietaus ir tibetietiškų dubenėlių garsuose.
 • Pokalbiais apie Žmogaus vidines dvasines galimybes.
 • Dvasinio augimo tema rašančios, Aušros knygų ir tapytų paveikslų pristatymas.
 • Pažintis su tatuiruočių menu, magiškomis jų reikšmėmis, kūno puošybos tradicijomis.
 • Amuletų lipdymas iš molio.

Apsilankymas sodyboje, trunkantis dvi valandas, dalyvaujant užsiėmimuose, pagal pasirinktą temą, kaina žmogui – penkiolika eurų. Žmones galime priimti šeimomis, grupėmis, individualiai. Individualių užsiėmimų laikas ir kaina sutartinė. Yra galimybė nakvynei palapinėse. Prašome apie apsilankymą pranešti iš anksto telefonu.

Telefonas: +370 698 06066.

Adresas: Smilgų g. 8, Judrarūdės k. Kazlų Rūdos sav.

 

Kardokų Gamtos Akademija

Kviečiame vaikus bei mokytojus į Kardokų Gamtos Akademijos organizuojamas edukacijas. Jų išskirtinumas – erdvė miškų apsuptyje. Jums siūloma ne tik įkvėpti gryno oro, pailsėti nuo miesto šurmulio, atsipalaiduoti, bet ir pažinti gamtą iš arčiau, išmokti kaip joje taikiai būti ir patirti nuotykį miške. Siūlomos šios edukacijos:

 • „Susikrauk išgyvenimo kuprinę“
 • „Patyriminis žygis per pojūčius“
 • „Indėniuko kelias“
 • „Valgomi stebuklai po mūsų kojomis“
 • „Įmink mįslę“
 • „Miško lobiai“ 

Laikas: derinamas pagal susitarimą

Vieta: Kardokų Gamtos Akademija, Kardokų k., Kazlų Rūdos sav.

Mokestis: 10 eurų/vaikui su maitinimu, 8 eurai/vaikui be maitinimo

Telefonas.: Kristina +370 647 78724 / Gintarė +370 621 16073 

El. paštas: edukacijos@kardokumokykla.lt

Facebook: Kardokų gamtos akademija

VšĮ "Laimės namai"

„Laimės namai” – tai vieta, kurioje Aušra ir Rolandas Augučiai priima visus kaip savus, moko pinti mandalas, šokti Pasaulio tautų šokius, gamintis asmeninius amuletus, ruošti ir ragauti vegetarišką maistą, pažinti eterinių aliejų naudą bei prieskonių vertingąsias savybes. Čia organizuojamos edukacijos, stovyklos, susitikimai.

Adresas: Žemuogių g. 7, Kardokai, Kazlų Rūdos sen.

Telefonas: +370 636 16433, +370 655 58874

El. paštas: info@laimesnamai.lt

Facebook: Laimės namai

 

 

Kaimo sodyba "Gervių giesmė"

Be to, kad siūlo autentišką aplinką ir patirtį apsistojusiems jų sodyboje, „Gervių giesmės” šeimininkai taip pat siūlo įvairiausių pramogų bei edukacijų:

 • maudynės kubile,
 • baltiška pirtis,
 • mergvakaris pagal senąsias tradicijas,
 • vakaras prie laužo Tipije,
 • archeologinių aprėdų mieravimasis,
 • žoliavimo pamokos, raganų arbatos virimas katile, 
 • smilkalų gaminimas,
 • juostų vijimas kaladėlėmis,
 • rašymas žąsies plunksna,
 • vaškinių žvakių liejimas,
 • amuletų ir talismanų kūrimas ir t.t.

 

Adresas: Pušyno g . 13, Viliūšių k., Jankų sen., Kazlų Rūdos sav.

Telefonas: +370 686 30759

Interneto svetainė: http://www.gerviugiesme.lt/

Facebook: Gervių giesmė

 

Pasivaikščiojimas debesyse

Sodyba „Pasivaikščiojimas debesyse” tikrai gali padėti pasijusti lyg danguje – gamtos ramybė, gongų terapija, joga, masažai, skanus maistas ir savęs pažinimo savaitgaliai – kiekvienas ras sau tinkamą pramogą ar veiklą. 

Adresas: Pakalniškių k. 6, Viliūšiai, Jankų sen., Kazlų Rūdos sav.

Telefonas: +370 621 18047

Facebook: Pasivaikščiojimas debesyse

 

Samanojus

Samanojus – tai tradicinė lietuviška pirtis su pirtininko paslaugomis ir pirties ritualais. Samanojaus pirtis tai ne įprasta ir jau pažįstama pirtis, tai naujų pojūčių, druskos, medaus, vantų, garsų maudynių ir kitų ritualų visuma, leisianti kūnui ir sielai pailsėti. 

Paslaugos:

INDIVIDUALŪS PIRTIES RITUALAI

Šios procedūros atliekamos su visišku Samanojaus vedimu. Jums beliks tik atsipalaiduoti ir mėgautis pirties ritualais. Galimos individualios grupės: 1-2 žmonių, 3-4 žmonių ir 6-8 žmonių.

BENDRIEJI PIRTIES SEANSAI

Tai pirties seansai, į kuriuos renkasi pirties bendraminčiai. Jų metu galėsi ne tik patirti išskirtinius pirties malonumus, bet taip pat susipažinti su kitais pirties mėgėjais!

GARSŲ KELIONĖS

Sielos ir savęs pažinimo kelionės kartu su Gongo ir perkusinių instrumentų garsais. Išskirtiniai pojūčiai, leisiantys atsipalaiduoti, pabūti ramybėje su savimi.

Adresas: Garankščių k. 4 A, 69386, Kazlų Rūdos sav.

Telefonas: +370 687 85597

El. paštas: samanojus@gmail.com

Interneto puslapis: https://samanojus.lt

Facebook: Samanojus

Būdos k. muziejus, senų amatų edukacija

Muziejuje saugomi ne tik daiktai bet ir jų istorijos. Supažindinama su senais amatais (audimu, verpimu) , žaidžiama lietuvių liaudies žaidimai. O visi lankytojai vaišinami arbata ir „kropeliais“. Muziejus įsikūręs Būdos kultūros namuose.

Siūlomos edukacinės programos? Kuo jos skiriasi?

 • Senųjų amatų pristatymas
 • Šokiai, žaidimai, rateliai
 • Būdos krašto muziejaus lankymas
 • Kropelių ragavimas

Programa skirta: mokiniams, suaugusiems, šeimoms

Muziejaus vadovė: Vida Bagdonienė

 • Trukmė: 1,5 – 2 val.
 • Edukacijos vieta: Liepų g. 2, Būdos kaimas, Kazlų Rūdos savivaldybė
 • Dalyvių skaičius: nuo 10 iki 20
 • Kaina asmeniui: vaikui – 2 Eur, suaugusiam – 3 Eur

Telefonas: +370 615 91015

El. paštas: bagdoniene@gmail.com

Višakio Rūdos bendruomenės edukacijos

Višakio Rūdos bendruomenė siūlo net keletą puikų edukacijų bei ekskursiją prie Višakio šaltinėlio.

1. Edukacija-atvirukų piešimas „Žolynų linkėjimai”

Kaina dalyviui: 7.00 EUR
Renginio trukmė: ~ 45 min

+ arbatėlė + siurprizas

2. Lėlyčių siuvimas „Višakiorūdukai”

Kaina dalyviui: 5.00 EUR

Renginio trukmė: 1.15val + arbatėlė

3. Piešimas arbata, kava, prieskoniais

Kaina dalyviui: 4.00 EUR

Renginio trukmė: 1.45val + arbatėlė

4. Lino skiautė atlape (sagių siuvimas)

Kaina dalyviui: 5.00 EUR

Renginio trukmė: 1.15val + arbatėlė

5. Pažintis su tapyba ant šilko

Kaina dalyviui: 15.00 EUR

Renginio trukmė: 3.00 val + arbatėlė

Ekskursija „Višakio Rūdos penkios paslaptys” vyksta visus metus. 
Kaina: 4 eur asmeniui
Trukmė: 2 val 

Daugiau informacijos: https://visakioruda.lt/

Višakio Rūdos buities muziejus

Programa skirta: mokiniams, suaugusiems, šeimoms

Muziejaus vadovas: Valdas Arbašauskas

Adresas: Ąžuolo g. 10,Višakio Rūda

Telefonas: +370 611 49935