Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

NOISY PARTY Kazlų Rūdoje

31 spalio, 2023 @ 20:00 - 22:00

NOISY PARTY KAZLŲ RŪDOJE! – super hitų koncertas – spalvingas, energingas bei nuotaikingas reginys! Tai puikus geros nuotaikos ir teisingos pozityvios energijos užtaisas įvairaus amžiaus melomanams ir muzikos mylėtojams.
Nėra tinkamesnio hito Helovynui nei legendinių AC/DC – Highway to Hell, kuris tikrai nuskambės spalio 31d. Perone. Tad jei senokai kratėte galvas, maloniai kviečiame savo sielas nunešti į šį renginį.
„Noisy Party” – nuotaikingas, unikalus ir charizmatiškasis profesionalių muzikantų Ąžuolo Stanevičiaus ir Romo Rainio išskirtinis, laiko patikrintų super hitų licencijuotas projektas !! \m/
Grojantys ir kurinatys atlikėjai (linksmi rokenrolo vilkai) – gitaros virtuozas,vienas geriausių Lietuvos gitaristų, kompozitorius, muzikos prodiuseris ir aranžuotojas Romas Rainys, ex.: „Foje“, „Katedra“, „Rojaus tūzai,“ „Gytis Paškevičius”koncertuojantis kartu su „Andriumi Mamontovu“, „Jurga Šeduikyte“, „SEL”, „Merlin”, „AC/DC PROJECT“, „Noisy Party” ir vokalistas Ąžuolas Stanevičius „AC/DC PROJECT“ įkūrėjas ir lyderis, renginių organizatorius, „Noisy Party”projekto autorius kartu ugningai ir energingai atliekantys legendinių roko grandų „AC/DC“, „ZZ-TOP“, „Led Zeppelin“, „Sweet“, „Beastie Boys“, “Cheap Trick”, “Midnight Oil“, „Creedence Clearwater Revival“, „Foreigner“, “Electric Light Orchestra” , “Depeche Mode”, Ray Parker Jr. ir kt. populiariausius hitus gyvai su autoriniu playback‘u. Programą praturtina ir laiko patikrintos roko baladės.
Ilgametė patirtis, kokybiškas skambesys ir neišsenkanti pozityvi energija sukuria puikią nuotaiką ir fantastišką atmosferą, emocinio susižavėjimo ir džiugesio šventę.
Koncertuodami Baltijos šalyse privačiuose ar įmonių renginiuose, festivaliuose, šventėse ir klubuose „Noisy Party” sulaukė didelio pripažinimo, atliekant visų laikų super HITUS.
Programos trukmė 1,5 -2 val
Are You Ready For A good Time?
WWW.NOISYPARTY.LT
Užsakymai: +37060331339

Details

Date:
31 spalio, 2023
Time:
20:00 - 22:00
Event Category: