Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Miško festivalis / Joninės

23 birželio, 2021

Miško festivalis/ Joninės – tai Joninių išvakarėse, birželio 23 dieną vyksiantis vienos dienos festivalis, savo veiklose apjungiantis žmogų ir gamtą, skatinantis žmogaus ir gamtos abipusę pagarbą. Renginys vyks Kazlų Rūdos Miško parke, jame bus įtraukta daug veiklų, susietų miško tematika, tokių kaip Vantų rišimas, juostelių iš gamtinių medžiagų pynimas pasivaikščiojimas drauge su gamtininku Selemonu Paltanavičiumi, vaistažolių rinkimo edukacija su žolininku Mariumi Lasinsku, Rasų šventės apeigos. Vakarą vainikuos tautinio roko grupė „Thundertale“ su specialiai šiai programai paruoštu ugnies šou, kurį dovanos Ugnies brolija „Viduramžių pasiuntiniai“ .

Taip pat bendruomenės varžysis Pirmajame Kirvio koto košės konkurse, šio konkurso rezultatus vertins ir laureatus paskelbs įžymusis keliautojas, gurmanas Vytaras Radzevičius. Šis renginys išskirtinis tuo, jog išnaudoja vieną iš didžiausių Kazlų Rūdos privalumų – gamtą, išskirtinius miškus.

Renginys nemokamas, organizuoja Kazlų Rūdos kultūros centras, iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Kazlų Rūdos savivaldybė.

Daugiau informacijos: www.krkultura.lt

Renginio vieta:

Details

Date:
23 birželio, 2021
Event Category: