Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kazlų Rūdos SLOW ARENA Tango su PIAZZOLLA

25 rugpjūčio, 2023 @ 20:00 - 21:00

Eur15
Kazlų Rūdos SLOW ARENA rugpjūčio 25 d. 20 val.  kviečia pasiklausyti Tango su Piazzolla, kur koncertinę programą dovanos viena ryškiausių Lietuvos operos solisčių, aksominio tembro savininkė Ieva Prudnikovaitė kartu su ansambliu 4 Tango.
 
Viena ryškiausių Lietuvos operos solisčių Ieva Prudnikovaitė ir ansamblis „4Tango“ kviečia į temperamentingą, netikėtumų kupiną muzikinį pasimatymą, kuris vienam vakarui nukels į aistra, skambiais ritmais ir karščiu alsuojančią Lotynų Ameriką. Koncerte skambės tango karaliumi tituluojamo vieno garsiausių Pietų Amerikos argentiniečių kompozitorių ir atlikėjų Astoro Piazzollos muzika.
Tradicinės tango muzikos novatoriumi vadinamas Astoras Piazzolla įtaigią, jausmingą, sielos gelmes virpinančią tango muziką sujungė su klasikinės bei džiazo muzikos elementais, taip sukurdamas vadinamąjį „naująjį tango“ (tango nuevo). Šio kompozitoriaus dėka XX amžiuje vykusios tango revoliucijos paveiktas šokis peržengė žanro ribas ir užkariavo didžiąsias scenas.
Neeilinį vakarą, išskirtinai dedikuotą A. Piazzollos talentui ir muzikai, dovanos vidinės ramybės, gyvo temperamento, subtilios elegancijos mecosopranas, unikalaus tembro savininkė – Ieva Prudnikovaitė. Jėgas atlikėja vienys su ryškiu „4Tango“ ansambliu, 2002 metais tapusiu tarptautinio konkurso „A. Piazzolla Music Award“ Italijoje finalininkais. Kolektyvo muzikantai — Kristina Žebrauskaitė (akordeonas), Feliksas Zakrevskis (fortepijonas), Birutė Bagdonienė (altas), Donatas Bagurskas (kontrabosas). Išskirtinio skambesio koncertui suteiks smuikininkas Džeraldas Bidva, orkestro Kremerata Baltica bei Lietuvos kamerinio orkestro koncertmeisteris, ir vibrafonininkas Andrius Rekašius (Vilniuje–Lukas Budzinauskas).
Koncerte skambės vien tik iš A. Piazzollos kūrinių, atpažįstamų per atstumą ir pamilstamų akimirksniu, sudaryta programa. Tegyvuoja tango, tegyvuoja aistra muzikai ir gyvenimui!
 
DĖMESIO! SVARBI INFORMACIJA APIE KAZLŲ RŪDOS SLOW ARENOS RENGINIUS!
– Renginio erdvėje ir netoli jos GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA rūkyti, nepriklausomai, ar tai e-cigaretė, ar kita panaši rūšis. Pastebėjus rūkančiuosius, žiūrovai bus išprašomi iš renginio be teisės sugrįžti. Jūsų ir mūsų saugumui budės priešgaisrinė tarnyba.
– Renginys vyks lauke, erdvėje bus nemažai šieno, todėl turintiems alergijas šienui derėtų įvertinti galimas rizikas.
– Rekomenduojame nedėvėti aukštakulnių, nes Jums bus tiesiog nepatogu
– Slow arenos renginiuose vietos nežymimos, užsiimkite norimas vietas įvertinę laiko sąnaudas.
– Likus 1 val. iki renginio, bus galima įsigyti bilietus koncerto vietoje.
– Nuo saulės kaitros apsisaugoti naudokime kepuraites, skėčių prašome nesinešti, nes užstosite draugui renginio žavesį
– Renginyje galėsite įsigyti kavos ar atsigaivinti vandeniu.
– Greta Slow arenos, pievoje bus galima parkuoti mašinas.
– Slow areną rasite važiuodami senuoju Kaunas-Marijampolė keliu, išsukdami į Gudelių-Plutiškių kelią, netoli viaduko per VIA Baltika.
Šiuos renginius organizuoja Kazlų Rūdos kultūros centras ir asociacija „Jaunoji Sūduva”
Iš dalies finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Kazlų Rūdos savivaldybė.
Rėmėjai: Dalios ir Aido Kairaičių ūkis, Ievos ir Mariaus Skučų ūkis.
Festivalio meno vadovas – Liudas Mikalauskas.
Bilieto kaina 15 eur, platinami Paysera tickets sistemoje bei 1 val. iki renginio, renginio vietoje (jei yra likę bilietų).
Arena bus įrengta Pinciškių k., netoli Via Baltica automagistralės, Kazlų Rūdos sav.
Arenos koordinatės:
54.713817, 23.627410
Pažymėta smeigtuku:

Details

Date:
25 rugpjūčio, 2023
Time:
20:00 - 21:00
Cost:
Eur15
Event Category:
Website:
https://www.facebook.com/events/626869059327410