Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Filmų peržiūra ir susitikimas su kūrėjais PERONE

1 birželio, 2023 @ 18:00 - 20:30

Miesto baras PERONAS kviečia:
Norime jus pakviesti į filmų vakarą, kurio metu rodysime net du filmus: “BUONA SERA” ir “100 METŲ KARTU”. Seansai nemokami, o jų metu viešės filmų kūrėjai Justė Michailinaitė ir Kęstutis Drazdauskas.
BUONA SERA (20 min.)
„Buona sera“ pasakoja apie po Pietų Europą klajojančius performanso menininkus, pasivadinusius žaismingu „Circo Soluna“ vardu. Jų namai – arklių traukiami ryškiaspalviai vagonai, neturintys nei šiuolaikiniam žmogui įprastų buities patogumų, nei interneto ryšio. Net ir „virtuvė“ – mažas ponio traukiamas vagonėlis, kuriame sudėti pagrindiniai nedūžtantys indai ir daugiausia miestelių gyventojų sunešti jų pačių užauginti ar pagaminti produktai. Atrodo, kad čia vyrauja utopinė laisvė, tačiau su kiekviena diena prasideda nauji išbandymai.
Režisierė ir operatorė: Justė Michailinaitė
Kompozitorius: Jonas Jurkūnas
Montažo režisierė: Ieva Veiverytė
Prodiuseriai: Justė Michailinaitė, Kęstutis Drazdauskas
100 METŲ KARTU (75 min.)
Žiūroviškiausias festivalio „Kino pavasaris“ lietuviškas filmas „100 metų kartu“ – 100 gerų emocijų per vieną valandą! 15 Lietuvos šimtamečių pakeri optimizmu, o tikri ir nuoširdūs jų pasakojimai ne tik įkvepia, bet ir užkrečia noru gyventi. Nes kai gyveni 100 metų, viskas – 100 kartų geriau!
Režisierė: Edita Kabaraitė
Operatorė: Rytis Kurkulis
Kompozitorius: Martynas Bialobžeskis
Montažo režisierius: Eimantas Belickas
Prodiuseriai: Kęstutis Drazdauskas, Justė Michailinaitė
Kviečiame atvykti anksčiau. Vietų rezervacijos nebus.