Bagota Ciba

Apie Bagotą Cibą

Laisvalaikio ir poilsio organizavimas, pasiilgusiems naujų pojūčių – ŽYGIAI SU OŽKOM

MOBILI PASLAUGA – atvykstame su ožkų pažinimo edukacija į mokyklą, vaikų darželį, stovyklą ir kitur.

ŽYGIS SU OŽKOM:
Tai lėtas pasivaikščiojimas mišku su draugiškomis, prijaukintomis, drauge ir visuomet tik šalia einančiomis ožkomis. Nuo mažų šių cibų dienų, nei vienos dienos be mūsų rytinio pasisveikinimo, dienos eigoje, pašnekinimo, paglostymo ir prisiglaudimo, visas šis mūsų skirtas laikas ir dėmesys, parodė, kokia vis dėl to gali būti žmogumi pasitikinti ožka! Tiesa mes pažintį, bet tikrai dar ne draugystę su ožkomis pradėjome nuo 2018 ųjų, sutikome įvairaus plauko ir charakterio cibų, o būta, nei su pavadžiu pavesi, nei pamelši, nei pagausi. Ožkos ne tik, kad greitos, bet ir nepaprastai protingos, bėgiok, bėgiok, kiek tik tau norisi, pavargsi tu, bet ne ciba! Va būtent taip anuomet ir pradėjome draugystę su nepatiklia ir draugauti nenorinčia ožka, o, jeigu, tokią sugalvotume pasivedžiot miške? Šiai dienai mes turime 7 mišku vaikščiojančias ožkas, jos nepaprastai stipriai pasitiki mumis ir tik, todėl taip drąsiai žygiuoja su žmogumi. Būdami su cibomis miške, matysit, kad šios žingsniuoja laisvai ir taip, kaip joms norisi lėtai, o retkarčiais padykusiai linksmai!
Kviečiame susitikti miške:
🍃 ASMENINIAME žygyje. Tik su Jums artimais žmonėmis (šeima, draugais, kolegomis ar kt.). Būtina rezervuoti datą iš anksto.
🍃BENDRAME žygyje. Susitikimus organizuojame mes, čia su ožkomis žygiuoja pavieniai asmenys. Grupės dydis iki 20 žmonių. Artėjančiu renginiu dalinamės facebook paskyroje. Reikalinga registracija
🍃Žygyje MOKSLEIVIAMS. Pažintinės ekskursijos, išleistuvės. Su gamtos pažinimo intarpėliais.
Visiems mūsų susitikimas parinkome patį optimaliausią žygio atstumą – 5 KM, ypatingai gražų miško maršrutą – Raudonplynio kraštovaizdžio draustinyje. Šios pilnos naujų pojūčių kelionės trukmė – 2 valandos. Mūsų susitikimo vieta: Kazlų Rūdos sav. Agurkiškė.
Greta ir Renaldas

Galerija

Kontaktai

Parašykite mums

Kur apsistoti?