Neuroedukacija su Giedre

Apie edukaciją

Skubančio laiko tėkmė dažnai mus panardina į beribio nerimo gelmę, o aplink vyraujantis chaosas nevalingai įtraukia į savo gniaužtus, sukeldamas sumaištį galvoje ir širdyje. Tad noriu pakviesti Tave nurimti ir leisti sau patirti akimirkos jėgą: neskubant, mėgaujantis, įsiklausant į save ir esantį šalia. Kviečiu Tave, Tavo vaikus, Tavo tėvelius, senelius, draugus, kolegas į pasimatymą SU SAVIMI kitaip.  

Atrask laiko sustoti, atsipalaiduoti…  Išgyventi dabarties akimirką, tyliai pasikalbėti su savimi, dėkingumo mintimis apkabinti šalia esantį, su meile paglostyti gyvenimą, mėgautis buvimu čia ir dabar.

Užsiėmimų metu  susipažinsime su neuroedukacija, išbandysime autorinius dailės terapijos metodus, pratimus, meditacijas.

Šie užsiėmimai  nukreipti į žmogaus dvasinės ir fizinės sveikatos stiprinimą, vaizduotės lavinimą, minčių, emocijų ir jausmų gyvybingumo puoselėjimą.

Neuroedukacinių metodų  pagalba  leisimės į kūrybinį procesą be jokių apribojimų.

 

Užsiėmimus vesiu aš, Giedrė Janušauskienė – Asmenybės ugdymo instituto „Rafaelis‘‘ licencijuota neuroedukatorė, žmogiškojo ir socialinio kapitalo stiprintoja  (facebook paskyra_ Neuroedukacija su Giedre).

Mano tikslas – sukurti saugią erdvę, kurioje galima būtų paleisti susikaupusias įtampas, plėsti vidinės erdvės horizontus, iš naujo atrasti savąjį autentiškumą ir unikalumą.

 

Užsiėmimų  vieta: Kazlų Rūdos TVIC, esant poreikiui užsiėmimus galima organizuoti ir kitose erdvėse.

Užsiėmimų data: derinama iš anksto.

Užsiėmimų trukmė: 2-3 val.    

Užsiėmimo kaina 1 asmeniui 30 Eur. Kainos grupėms derinamos individualiai. Rekomenduojama  grupė iki 12 asmenų. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės, arbata, lengvi užkandžiai.

Galerija

Kontaktai

Parašykite mums

Kur apsistoti?