Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Vasara Kazlų Rūdos parke

13 liepos, 2021 - 24 rugsėjo, 2021

Vasaros metu vykstantis renginių ciklas, kviečiantis kazlųrūdiečius ir miesto svečius į įdomius koncertus, susitikimus su rašytojais, atviras meno kolektyvų repeticijas Kazlų Rūdos Miško parke. Šiame parke vyksta ne tik renginiai, tačiau galima pramogauti ir „Stihl“ virvių parko skirtingo sunkumo trasose, pasimėgauti kava, ledais ar pasinaudoti atviros vaišinimosi erdvės privalumais su visų Kazlų Rūdos kavinių meniu išsinešimui. Norintiems ramesnio poilsio, visuomet galima pasiimti knygą iš netoliese esančio knygų namelio ir prigulti tame pačiame parke įrengtuose hamakuose, kurių yra net 20. 

Liepos 13 d. 19 val. Kazlų Rūdos miesto parke KRKC kapelos „Rudnia“ (vad. Inga Kidolienė) koncertas.

Rugpjūčio 19 d. 19 val.   – Kazlų Rūdos miesto parke vakaras su rašytoja Aldona Ruseckaite.

Rugpjūčio 26 d. 19 val. – Kazlų Rūdos miesto parke, vakaras su Keliautoju, rašytoju, japonistu Aurelijumi Zyku.

Rugsėjo 10 d. 19 val. – Kazlų Rūdos miesto parke, šokių vakaras su KRKC pučiamųjų instrumentų orkestru „Atžalynas“ (vad. Rimantas Gelgota) ir Justinos Žemaitytės šokių studijos šokėjais.

 Rugsėjo 24 d. 19 val. Kazlų Rūdos miesto parke KRKC kolektyvo „Gandružis“ (vad. Vida Bagdonienė) koncertinės programos „Metų ratas“ premjera.

Renginiai nemokami, organizuoja Kazlų Rūdos kultūros centras, iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Kazlų Rūdos savivaldybė. 

Daugiau informacijos: www.krkultura.lt 

 

Details

Start:
13 liepos, 2021
End:
24 rugsėjo, 2021
Event Category: