Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Renginių ciklas „Kazlų Rūda Slow City ritmu“

9 liepos, 2021 - 2 spalio, 2021

Renginių ciklas „Kazlų Rūda Slow City ritmu“ – tai Lėtojo miesto filosofija ir visais penkiais pojūčiais: uosle, rega, lytėjimu, skoniu ir klausa paremtas renginių ciklas. Startavęs 2020-aisiais metais, šis festivalis siekia formuoti, atskleisti kazlųrūdiečio kultūrinį identitetą lėtojo miesto ritmu. Vasaros laiku vyksta su anksčiau minėtais pojūčiais susieti renginiai: kinas, koncertai, degustacijos, susitikimai su įdomiais žmonėmis – jų išskirtinumą lemia netikėtos, įdomios vietos, neskubėjimas, improvizacijos, kitoks pateikimo būdas, pvz.: poezijos ir džiazo interpretacijos miesto skvere, drive-in kinas Kazlų Rūdoje ar kulinarinio paveldo degustacija miške. 

2021-aisiais metais renginių ciklas kvies vietos verslininkus į dirbtuves, kuriose bus mokoma pritaikyti Slow city teoriją praktinėse veiklose, liepos 9 dieną renginio dalyviai bus kviečiami dalyvauti Patyriminiame žygyje ir pajusti Kazlų Rūdos miškus visu grožiu, bus lavinama uoslė, lytėjimas. Taip pat liepos 30 d. vyks  klausos pojūčiui skirtas džiazo vakaras su puikiuoju scenos duetu Neda Malūnavičiūte bei Olegu Ditkovskiu. Rugpjūčio mėnesį į paskaitą gamtoje kvies žymusis gamtos fotografas Marius Čepulis, prieš tai aplankęs ir nufotografavęs ne vieną gamtos kampelį Kazlų Rūdos savivaldybės teritorijoje.

Liepos 11 d. 5:30 val ryte – patyriminis žygis Kazlų Rūdos miškuose „Miško maudynės” 

Liepos 30 d. 18 val.  – Nedos Malūnavičiūtės ir Olego Ditkovskio koncertas Slow City ritmu

Rugsėjo 4 d. 14 val.  – gamtos fotografo Mariaus Čepulio paskaita „Gamta nėra mūsų namai” 

Saplio 2 d. 11 val. – Kūrybinės Slow City dirbtuvės su lėtojo turizmo asociacijos įkūrėja Henrieta Miliauskiene.

 

Renginai nemokami, organizuoja asociacija „Jaunoji Sūduva“, iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Kazlų Rūdos savivaldybė. 

Daugiau informacijos asociacijos Facebook paskyroje: www.facebook.com/jaunojisuduva  

Details

Start:
9 liepos, 2021
End:
2 spalio, 2021
Event Category: