Bartininkų Stopukas

Apie edukacijas

MB „Bartininkų Stopukas” – Tvarumo Akademija: Antrojo Šanso Mada, Menai, Rankų Darbo Duonos Amatai ir  Kūrybinės Dirbtuvės-Edukacijos.

Gastronominė-kultūrinė kelionė   SU DUONOS KRIAUKŠLE APLINK PASAULĮ – LOTYNŲ AMERIKA

Tai pramoginė-kultūrinė-gastronominė edukacija, skatinanti keliauti bei pažinti skirtingas kultūras. Šios edukacijos metu supažindinama su Lotynų Amerikos regionu: jo geografija, istorija, tradicijomis, kultūra, menais ir t.t. Pristatoma maisto kultūra, degustuojama tradicinė naminė meksikietiška duona. Ši edukacija yra interaktyvi, vyksta Proto Mūšis bei žaidimai. Na, o edukacijos pabaigoje mokomąsi šokti Salsą ir vyksta Salsa Fiesta.Tai linksma interaktyvi edukacija, skirta mišriai bet kokio amžiaus auditorijai.

Trukmė: apie 3 val.

Kaina: sutartinė

PASIMATUOK CHARLIE CHAPLIN

Tai interaktyvi pramoginė gastronominė kūrybinė edukacija- dirbtuvės. Jų metu susipažįstama su pačiu personažu Charlie Chaplin- jo biografija bei kūryba. Interaktyvaus žaidimo metu, dalyviai bando įsikūnyti į Charlie Chaplin personažą, degustuojamas firminis Charlie Chaplin šokoladas ir vyksta linksma diskusija. Kūrybinių dirbtuvių metu iš antrinio panaudojimo žaliavų kuriama “Charlie Chaplin Receptų knyga”.

Tai linksma interaktyvi edukacija, skirta mišriai bet kokio amžiaus auditorijai

Trukmė: apie 3 val

Kaina: sutartinė

Kūrybinės-patyriminės dirbtuvės MANO ŠIRDIS

„Mano Širdis” – tai kūrybinės-patyriminės dirbtuvės, kurių metu jaukioje kamerinėje aplinkoje dalyvės beldžiasi į savo Širdį – savo sielos namus, kuriuose gyvena jausmai ir tikroji „Aš”. Dirbtuvių metu atskirose erdvėse klausomasi savo širdies dūžių, po to pagal kiekvienos dalyvės asmeninį pajautimą kuriama širdies ritmo ir būgnų garsų sintezė. Kūrybinių dirbtuvių metu, naudojant atitinkamas technikas ir pernaudojant kūrybai skirtas medžiagas, dalyvės modeliuoja/stato savo „Širdies Pasaulį”.

Šių kūrybinių dirbtuvių metu skatinamas žmogaus sąmoningumo, kūrybiškumo bei tvaraus lėtesnio gyvenimo būdo puoselėjimas. Moters vidinio pasaulio svarba gyvenimo kokybei.

„Mano Širdis“ dirbtuvės skirtos bet kokio amžiaus dalyviams, labiau moteriškai auditorijai.

Trukmė: 2,5-3 val

Kaina: sutartinė

Interaktyvi edukacija DUONA, KURI LIEČIA ŽMONES BEI JŲ GYVENIMUS

Tai interaktyvi edukacija, skatinanti lėtesnį gyvenimo būdą, žmogiškąjį ryšį bei rankų darbą. Jos metu supažindinama su duonos amato svarba, kilme, tradicijomis bei kepimo procesu. Vyksta Naminės Duonos degustacija bei interaktyvus Proto Mūšio žaidimas. Edukacijos pabaigai- “Duonos Riekės Ritualas”. Jaunesnėms auditorijoms ( pvz. ugdymo įstaigų dalyviams ), užduotys derinamos prie amžiaus grupių, papildant edukaciją “Duonelės Linkėjimai” kūrybinėmis dirbtuvėmis.

Tai prasminga interaktyvi edukacija, skirta mišriai bet kokio amžiaus auditorijai.

Trukmė: apie 2 val.

Kaina: sutartinė

Lyrinės kūrybinės patyriminės dirbtuvės MANO ŽVILGSNIS

Tai lyrinės-kūrybinės-patyriminės dirbtuvės, kurių metu sukuriama jauki kamerinė aplinka ir dalyvės kviečiamos paklajoti savo žvilgsnio labirintais ir pažvelgti į savo sielos veidrodį bei jo pasaulį. Pasimatymo su savo žvilgsniu metu, dalyvės stebi savo žvilgsnį, jo atspalvius bei atsispindinčius šviesos lūžius ir visa tai bando atkartoti meniniu pavidalu. Kūrybinių dirbtuvių metu kiekviena dalyvė kuria aksesuarą sagę-paveikslą, atspindintį jos vidinį žvilgsnio pasaulį, pernaudojant įvairias žaliavas ir susikuriant sau meno kūrinį, perteikiant tiesiogiai kiekvienos dalyvės emocijas ir jausmus. Šių dirbtuvių metu skatinamas vidinio kūrėjo ir vidinio moters pasaulio ryšio kūrimas.

Šios kūrybinės dirbtuvės skirtos bet kokio amžiaus dalyviams, labiau moterims.

Trukmė: apie 2,5-3 val.

Kaina: sutartinė

Galerija

Kontaktai

Parašykite mums

Kur apsistoti?